Apie Mus

Esame ūkininkai. Gediminas - statybininkas,o aš, Irena-buhalterė, baigusi Vilniaus universitetą. Gyvename Marijampolės rajone, laukuose, toli nuo žmonių, mylime mus supančią gamtą, žiemą šeriame laukinius gyvūnus ir paukščius. Sodyboje čiulba apie 300 paukščių, naktį atsilanko kiškučiai.

1995 m. vasarą nuo šuns atgyniau patį pirmąjį mūsų zuikutį... Buvo penkių parų. Dar po kiek laiko Gediminas runkeliuose pastebėjo besiblaškančią zuikę,o danguje pikiruojantį vanagą. Kai leidosi ginti, vieną mažylį jau buvo suėdęs vanagas. Tik liekanos išdavė, kad jau taikėsi kitą griebti. Tuomet Gediminas pirmas spėjo... Dabar Čigonėlė pas mus. Kiškė nebūtų jos apgynusi. Nuo tada priglaudžiame laukuose rastus sužeistus zuikučius.

Taip pradėjom ir fotografuoti. Kartais momentą pagaunam,o kartais tenka "surikiuoti".Fotografija, šalia kiškių, tapo antruoju hobiu. Dalyvavom Žurnalo "Vyzdys" organizuotame konkurse, surengėme kelias parodas, o 2004 m. rudenį buvome pasaulio fotografijos ekspertų pagirti pirmojo Lietuvoje fotografijos festivalio "Kauno Fotografijos Dienos" metu vykusių kolekcijų peržiūrose. Tapome festivalio laureatais. Festivalio kuratorius mus pakvietė surengti parodą naujojoje Kauno meno erdvėje - F Galerijoje. Šios parodos sėkmė - žmonių ir žiniasklaidos susidomėjimas įkvėpė mums energijos dalintis su visais tuo grožiu, kuriuo gyvename kasdienybėje.

Taip gimė ir šio interneto puslapio mintis. Nuoširdžiai dėkojame F Galerijos (Kaunas) kuratoriui Mindaugui Kavaliauskui, padedančiam plėtoti mūsų kūrybines idėjas. Tikimės nuolat atnaujinti šį interneto puslapį ir supažindinti jo lankytojus su mūsų augintiniais.

Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu irenata@walla.com

 
   
 
Šviesos raštas. Meilė iš pirmo kadro...